Scrapebox

Scrapebox jest aplikacja dedykowaną pod dodawanie dużej ilość komentarzy do stron opartych na platformie Wordpress. Jedank nie jest to jej jedyne zadanie.

Z innych funkcjonalności jakie są bardzo przydatne w Scrapeboxie jest zbieranie adresów Proxy. W szybkim czasie dostajemy sporą listę działających i sprawdzonych adresów. Są one analizowane pod względem działalności w Google oraz szybkości odpowiedzi co jest ważnym czynnikiem przy późniejszym wykorzystaniu.

Kolejnyą rzeczą jaką możemy robić jest harvestowanie adresów url. Działa to tak jak wyszukiwarka google, tylko w sposób masowy uzyskujemy listę adresów stron jakie pojawią się w wynikach wyszukiwania. Mozemy dokładnie sprecyzować nasze zapytania do Google.

Zabranąlistę możemy przetworzyć. Miedzy innymi mamy możliwość usunięcia duplikatów, przycięcie do adresu głównego. Jeśli są to katalogi możemy przeanalizować je pod względem site strony oraz PR. Na zebranych adresach możemy poszukać adresów email, co przyda się w naszych mailowych kampaniach marketingowych.

Jednak dochodząc już do ostatniej funkcjonalności, którą jest dodawania komentarzy. Na naszej znalezionej liście blogów na WP możemy już dodawać komentarze. Jednyne co potrzebujemy to adresy mail, frazy na któe linkujemy, adres strony docelowej oraz komentarz jaki umieścimy na blogu. Klikamy Start i dodawani rozpoczęło się.

Ważną zaletą jest możliwość uruchoienia sporej instancji SB na raz, przez co jedynym co nasz ogranicza to prędkość łącza i wydajność komputera.